ביטוח לאומי

אנשים רבים, הסובלים מנכויות או מוגבלויות, אינם מודעים לעובדה כי הם זכאים לקבל קצבה מהמוסד לביטוח לאומי.

המוסד לביטוח לאומי הוא המוסד האחראי על מימוש רוב הזכויות החברתיות במדינת ישראל ופעילותו מוסדרת בחוק הביטוח הלאומי, שהתקבל בכנסת בנובמבר 1953.

עם זאת אנו נתקלים במקרים רבים בהם אותו הגוף שאמור לסייע לאזרחי המדינה מערים לא מעט קשיים בקבלת ההטבות והזכויות. לשם כך בדיוק אנו פועלים, עורך דין ביטוח לאומי הוא איש המקצוע אשר יוכל להקל עליכם לקבל את המגיע לכם על פי חוק. עורך דין ביטוח לאומי ילווה את כל התהליך שלכם אל מול כל הגורמים הרלוונטיים בכדי לוודא כי הזכויות המגיעות לכם אכן משולמות ומתקבלות כראוי.


כל התהליך שצריך לעבור אדם כזה או אחר במשרדי הביטוח הלאומי הוא עשוי להיות ארוך ומורכב ביותר. החוקים והתקנות עוברים שינויים כאלה ואחרים מידי פעם וכמו כן במקרים רבים יש צורך להוכיח לאותם גופים מעל לכל ספק כי אכן לאדם כזה או אחר מגיעות כל הזכויות, עורך דין מומחה יעזור לכם לקצר את ההליכים.

בעת פתיחת תיק ללקוח חדש, אנו מבררים מהם הזכויות להם זכאי הלקוח, לאור מצבו הרפואי ומלווים אותו בכל השלבים עד למצוי כלל הזכויות, זאת לרבות איסוף החומר, מילוי הטפסים, הפנייה לבדיקות, ייצוג של עו"ד בוועדות הרפואיות, הכנת ערעורים על ועדות, ייצוג בבית הדין לעבודה וכיוב'.

להלן חלק מהזכויות עליהן אין חולק כי רבים מתושבי המדינה נפגעים ו/או לא מקבלים את הזכויות המגיעות להם בהתאם להוראות הדין והפסיקה:

 

 1. תאונות ונפגעי עבודה;
 2. נכות כללית;
 3. נפגעי תאונות;
 4. תאונות מתנדבים וספורטאים;
 5. שירותים מיוחדים;
 6. מוגבלים בניידות;
 7. פטור ממס הכנסה;
 8. גמלת זקנה;
 9. ילד נכה;
 10. פוליו וגזזת;
 11. ניצולי שואה;

בכדי לדעת האם אתם זכאים לפיצוי או מענק כספי באחד ההליכים שלעיל, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר ואנו נבדוק זאת עבורכם, ללא כל התחייבות.